Kölcsönjátékos figyelő

Az elmúlt fordulóban Elio Capradossi játékával segítette csapatát abban, hogy ne kapjon gólt.

A tavalyi bajnok Primavera csapat tagja, Elio Capradossi teljes 90 percet játszott a Bariban, amelyik 0:0-át játszott a Perugia csapatával. A Bari utoljára december 9-én nem kapott gólt, akkor a Pisa ellen játszott.

Mattia Rosato szintén végig a pályán volt a Lupa Romában, amelyik 2:0-ra verte a szebb napokat látott Robur Sienát.

Ezequiel Ponce kezdtett és 60 percet pályán volt a Granadában, amelyik 2:0-ra kikapott a Roma soron következő Európa Liga ellenfelétől, a Villarrealtól.

Daniele Verde végigjátszotta csapata, az Avellino Virtus Entella elleni mérkőzését, aminek a vége 2:2 lett.

A középpályás William Vainqueur végig a pályán volt a Marseilleben, amelyik 5:1-re nyert a Montpellier ellen pénteken.

Juan Manuel Iturbét a 73. percben cserélték be, a Torino pedig 1:1-et játszott az Atalantával.

Lukasz Skorupski hiába volt végig a pályán az Empoliban, csapata 4:1-es vereségét a Crotone ellen ő sem tudta megakadályozni.

Ervin Zukanovic kezdett és végigjátszotta az Atalantában a Torino elleni meccset.

Matteo Ricci szintén végig a pályán volt a Bariban.

Petar Golubovicnak 74 perc jutott csak a Pisában, amelyik 1:1-et játszott a Novarával.

Marco Frediani kezdett és 81 percet kapott az Anconában, amelyik hazai pályán kapott ki 1:0-ra a Maceratestől.

Ionut Pop teljes 90 percet játszott a Fidelis Andriában, amelyik 1:1-re végzett a Paganese együttesével.

Massimo Sammartino is végigjátszotta csapata, a Pistoiese meccsét, de a Pontederat nem tudták legyőzni, a meccs 2:2 lett.

A szélső Giammario Piscitella 76 percet játszott a Pratóban, csapata 3:0-ra nyert a Carraresevel szemben.